Dymaczewska Kraina Hotel dla psów

Od 1 sierpnia 2015r Hotel Dymaczewska Kraina przeniesiony został do nowego równie uroczego miejsca Lutom okolice Sierakowa Wielkopolskiego. Hotel prowadzony jest w domu z dużym ogrodem, w kochającej i szanującej psy, rodzinnej atmosferze. Przyjmujemy pod opiekę pieski małe i duże, młode oraz te starsze.

W naszym hotelu dbamy o zapewnienie naszym podopiecznym domowej atmosfery, ciepła i troski tak potrzebnej podczas rozłąki z opiekunem.
W czasie pobytu goście naszego Hotelu mają zapewnione również towarzystwo stada z naszej hodowli, dzięki temu ich pobyt jest bogaty w zabawy z innymi towarzyszami a przede wszystkim w ruch i świeże powietrze.

Każdy piesek jest przyjmowany po uprzedniej rezerwacji terminu oraz wcześniejszej wizycie pieska w Hotelu.

Do Hotelu przyjmujemy pieski, które:
- posiadają aktualne szczepienia przeciwko podstawowym chorobom zakaźnym, potwierdzonym w aktualnej książeczce zdrowia psa
- posiadają odpowiednie zabezpieczenie przeciwko kleszczom i pchłom
- zostały odrobaczone, nie później niż 2 dni przed przyjęciem do Hotelu
- są zdrowe, zadbane i mają czystą sierść
W czasie pobytu w Hotelu każdy piesek jest karmiony pokarmem zalecanym przez swojego właściciela w ilości dostosowanej do okresu rezerwacji pobytu.

Na czas pobytu w naszym Hotelu każdy właściciel powinien zadbać aby jego pupil był zaopatrzony w podstawowe akcesoria:
-obrożę skórzaną lub taśmową
- smycz
- kaganiec
- własną miskę
Podczas pobytu pieska w Hotelu właściciel może skorzystać również z opcji pozytywnego szkolenia i korekty niewłaściwych zachowań u swojego pupila.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Lutom 84p , 64-410 Sieraków Wielkopolski, Lutom

Opinie