Domowy Hotel dla Zwierząt Kochane Zwierzaki

Hotel dla Zwierząt – psów, kotów – cały Dolny Śląsk Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Świdnica, Żórawina, inne
Profesjonalna opieka nad Psami, Kotami i innymi Zwierzakami – 24h

Domowy Hotel Dla Zwierząt, to miejsce wyjątkowe, gdzie naszym Zwierzakowym gościom staramy się dawać wiele uwagi, miłości i szacunku nie szczędząc kontaktu z człowiekiem, pieszczot, pochwał, wszelkich głasków, relaksujących masaży, zabawy i przede wszystkim wsparcia, jakiego potrzebują w rozłące z właścicielem. Przykładamy ogromną uwagę do dobrostanu psów i kotów, zaspokojeniu ich potrzeb, w tym tak ważnej, jak eksploracja terenu dla psa i kontakt socjalny z opiekunem. Nasi goście stają się naszymi Przyjaciółmi, którymi historiami żyjemy, pamiętamy, wspominamy i czekamy na ponowne spotkanie.

W naszym domostwie oferujemy profesjonalną opiekę nad Zwierzakami 24 na dobę, wynikającą z wieloletniego doświadczenia i edukacji. Zwierzęta mieszkają razem z nami i naszymi Zwierzętami w domu z dużym ogrodem, mają do dyspozycji 3200 m2, biorą udział w naszym domowym życiu, spacerach i dalszych wyjazdach nad stawy oraz zabawach. Śpią z nami w domu. Naszym gościom staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pobytu i dlatego szczególnie dbamy o komfort psychiczny Zwierząt.

U nas nie ma kojców i zamykania Zwierząt w odizolowanych pomieszczeniach, co bardzo źle znoszą. Czas Zwierzaka podzielony jest na odpoczynek, relaks, posiłki, zabawę, spacery i nieograniczony kontakt z nami. Zarówno Koty, jak i Psy potrzebują dla prawidłowej regeneracji długiego odpoczynku i snu min. 16 godz. dziennie.
Przyjmujemy psy w zależności od charakteru i temperamentu Zwierzaka oraz jednego Kota lub więcej, jeśli są z jednego domu. Dla Kota przygotowany jest na czas pobytu oddzielny pokój wielkości 20 m. z całym wyposażeniem typu drapak, tunele, zabawki, kuweta itd.

Dla Psów proponujemy fantastyczne spacery wśród pól, łąk, lasów i stawów, a także wycieczki rowerowe, elementy pozytywnego szkolenia i szkolenia klikerowego lub indywidualnie ustaloną pracę nad uzyskaniem danego zachowania oraz zabawy w trakcie dnia.

Opieka sprawowana jest przez osoby od lat zajmujące się i pomagające zwierzętom, które cały czas podnoszą swoje kwalifikacje po przez udział w licznych szkoleniach i seminariach.

Przyjęcie Zwierzaka poprzedzone jest wywiadem i wypełnieniem ankiety, a także kontaktem osobistym.

Do hotelu przyjmujemy Zwierzęta z aktualną książeczką zdrowia, odrobaczone i zaszczepione z ważnym zaświadczeniem szczepienia przeciwko wściekliźnie, a także zabezpieczone przed pasożytami. Dobrze jeśli Zwierzę jest zachipowane. Nie przyjmujemy Psów z zaburzeniami natury psychicznej, które wykazują reakcje agresywne w stosunku do ludzi i innych Zwierząt, zwłaszcza Kotów. Nie przyjmujemy Zwierząt w trakcie rui i cieczki.

Z uwagi na słaby zasięg telefoniczny prosimy przede wszystkim o kontakt mailowy: [email protected] , przez Formularz Rezerwacji lub w przypadku niemożliwości dodzwonienia się o wysłanie sms-a – odpiszemy, oddzwonimy.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Raków 50 , 59-093 Kiełczów, Raków

Opinie