DOMOWY HOTEL DLA ZWIERZĄT Canac

Kompleksowo zaopiekujemy się Twoim czworonogiem. Do wyboru masz: usługi petsitterskie, domowy hotel dla zwierząt oraz świetlicę dla psów.

DOMOWY HOTEL DLA ZWIERZĄT
To hotel inny niż zwykle. Charakteryzuje się tym, że Państwa czworonożni przyjaciele mieszkają z opiekunami lub instruktorami c a n a c - centrum edukacji kynologicznej. Biorą czynny udział w życiu codziennym, pełnym zabawy, spacerów, zabiegów pielęgnacyjnych, nauki i socjalizacji.

Podczas pobytu u nas nie mieszkają w zamkniętym kojcu. Staramy się, aby warunki, w których przebywają jak najbardziej odzwierciedlały warunki domowe (mieszkanie w bloku, domu jednorodzinnym, z dziećmi lub bez, z innymi czworonożnymi domownikami). W tym celu przy rezerwacji miejsca uzupełniają Państwo formularz zgłoszeniowy.

Opiekun w Hotelu Domowym canac, który zajmuje się Państwa pupilem, nie ma pod opieką więcej niż 3 czworonożnych towarzyszy.

Podczas pobytu w hotelu psy wyjeżdżają na spacery do lasu, na ogromne połacie wolnej przestrzeni, nad morze, itd. Poddawane są także podstawowym zabiegom pielęgnacyjnym (czesanie, czyszczenie uszu), ,karmione wg zaleceń.

Czas, jaki spędzają u nas, mogą Państwo wykorzystać zlecając: kąpiel, trymowanie, strzyżenie lub zabezpieczenie przed kleszczami. Państwa psem może zająć się także profesjonalny trener lub behawiorysta.

W naszym domowym hotelu umożliwiamy także pozostawienie czworonoga na czas choroby lub rehabilitacji.

Procedura przyjęcia do Domowego Hotelu:
- zgłoszenie drogą mailową poprzez wypełnienie formularza
- mail zwrotny z adresem petsittera
- kontakt z petsitterem na dzień przed przywozem psiaka potwierdzający godzinę
- przywóz psa/usługa dowozu ze strony canac

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. K. Guderskiego 1/44 , 80-180, Gdańsk

Opinie