DogMasters Domowy Hotel dla Psów

Hotel dla psów to doskonałe rozwiązanie, gdy właściciele planują wyjazd w miejsce, do którego nie mogą zabrać swojego psa. Zapewnienie dobrej, fachowej opieki dla naszego pupila na czas wakacji jest wyrazem największej troski o naszego czworonożnego przyjaciela.

Hotel prowadzony jest przez trenerkę szkolenia psów metodą pozytywną i jednocześnie petsitterkę z kilkuletnim doświadczeniem. Podstawowym założeniem przy tworzeniu domowego hotelu dla psów było zapewnienie podopiecznym rzeczywiście domowych warunków pobytu. Dlatego psy spędzają czas w domu, mając stały kontakt z domownikami oraz innymi psami. W tym hotelu dla zwierząt nie ma klatek, czy oddzielnych pomieszczeń dla każdego podopiecznego. Goście traktowani są tak samo, jak domowy pies – 3 letnia, przekochana goldenka, która cierpliwie znosi wszelkich gości w domu.
Właściciel zobowiązany jest dostarczyć legowisko dla psa, aby zmniejszyć jego stres spowodowany rozłąką. Zdarzają się psiaki, które z legowisk nie korzystają, i tu też nie ma problemu - łóżko stoi przed nimi otworem.

Prócz tego, że do dyspozycji psów jest prawie hektar ogrodzonego ogrodu, mają zapewnione spacery, codzienną zabawę i socjalizację z innymi psami, a za zgodą właściciela mogą korzystać z nawet codziennych kąpieli w okolicznych jeziorach.

Współpracujemy ściśle z lekarzem weterynarii, który czuwa nad zdrowiem naszych podopiecznych.

Ze względu na to, że psy przebywają razem, do hotelu nie przyjmujemy psów agresywnych w stosunku do ludzi oraz innych psów, oraz suczek w okresie cieczki.

Zanim przyjmiemy do domu Waszego psa, prosimy o spotkanie – chcemy poznać Waszego pupila, jego zwyczaje, by zapewnić mu najlepszą opiekę. Hotel mieści się w Myszkowie, ale spotkanie wstępne może się odbyć zarówno w Myszkowie jak i w Sosnowcu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz doskonałe, domowe warunki pobytu, prosimy o rezerwację z odpowiednim wyprzedzeniem.

Opinie