Centrum Pracy z Psem "SONGO", Hotel dla psów, tresura Mirosław Dubiel

Psy przebywające w Naszym hotelu będą czuły się spełnione i szczęśliwe i mamy nadzieję, chętnie będą do Nas wracać w przyszłości.
Oferta hotelu jest skierowana dla osób które z powodu wyjazdu chcą pozostawić swojego czworonoga pod profesjonalną opieką.

Zachęcamy wszystkich właścicieli do rezerwacji miejsc dla ich piesków!!!

Twój pies ma potrzebę drenażu energetycznego i zajęcia ? Nie ma problemu, zapewnimy mu to !!! Rower, rolki, dog trekking, plecak, zaprzęg, szarpak, pływanie, długie spacery itp. ??? Wskaż nam co lubi Twój pies a będzie to robił w Naszym ośrodku !!!
Jako osoba aktywna zawsze staram się włączać psy w to co robię. Uważam że potrzeba ruchu i zajęcia jest podstawowym pragnieniem i prawem psów a my ludzie, jesteśmy zobligowani do zapewnienia im tej potrzeby. Spalenie energii ma fundamentalne znaczenie dla dobrego samopoczucia psa, szczególnie gdy musi on spędzić jakiś czas w obcym miejscu, bez właściciela. Psy przebywające w Naszym ośrodku mają zapewnione codzienne co najmniej półtoragodzinne spacery po lesie. Zgodnie z wytycznymi właściciela zapewniamy im też odpowiednią formę ruchu i zajęcia oraz jeśli to możliwe spędzanie czasu na zabawach z innymi psami.

Zapewnimy też wszelkie potrzeby żywieniowe Twojego psa. Będziemy go karmić zgodnie z Twoimi wytycznymi, jeśli Twój pies je gotowane jedzenie, nie ma problemu, będziemy mu gotować!!!

Wszystkie psy przebywające w Naszym ośrodku są pod opieką weterynaryjną i w razie potrzeby będą miały zapewnioną odpowiednią pomoc. Jeśli twój pies wymaga podawania leków, zajmiemy się tym !!!

Psy mieszkające u nas są pod całodobową opieką i mają do dyspozycji bezpieczne, obudowane i zapewniające schronienie przed upałem, wiatrem, deszczem i śniegiem kojce. W każdym kojcu jest duża, przestronna, ocieplona buda. Psy mają stały dostęp do świeżej wody oraz są karmione o porach wyznaczonych przez właściciela. Każdy kojec, wybieg i buda jest systematycznie dezynfekowany bezpiecznym dla zwierząt i ludzi środkiem.


Psy mają też do dyspozycji duży, ogrodzony wybieg na którym w miarę potrzeb i możliwości spędzają czas z innymi, zrównoważonymi psami pod czujnym okiem specjalisty.

UWAGA : Jeśli masz psa mieszkającego w domu i pragniesz umieścić go na jakiś czas w hotelu, skontaktuj się z nami, jesteśmy w stanie przyjmować również takie pieski !!!
Zrobimy wszystko by dla Twojego psa pobyt u Nas był jak miło spędzone wakacje. Zależy nam na satysfakcji Naszych klientów oraz ich spokoju tak by mogli oni bez obaw zostawiać swoich pupili pod Naszą opieką i chcieli korzystać z Naszych usług częściej.
GWARANTUJEMY KAŻDEMU PSU CO NAJMNIEJ 8 GODZIN DZIENNIE POZA BOKSEM !!!

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu UL. STRAŻACKA 6 , 42-714 LISÓW, TANINA

Opinie