BOSkie Maniery

"BOSkie Maniery" to miejsce, gdzie pasja i miłość do psów łączy się z profesjonalizmem i wiedzą ekspercką. Moim celem jest nie tylko pomoc w wychowaniu psa, ale także budowanie trwałej więzi i relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i miłości.
Powiem Ci nie tylko jak wychować psa ale też jak mówiąc innym językiem możesz się z nim dogadać! W pracy z psami stawiam na pozytywne metody szkoleniowe i naukę komunikacji tak abyś pomimo innego języka dobrze dogadywała/ dogadywał się ze swoim psem!
Mogę do Ciebie dojechać ale równie dobrze możemy przeprowadzić zajęcia na ogrodzonym, zamkniętym placu wyposażonym w niezbędne akcesoria treningowe.
Nie zwlekaj, umów się już dziś - im szybciej zaczniesz pracować ze swoim psem tym szybciej zobaczysz efekty!

W mojej ofercie znajdziesz:
Treningi indywidualne: Działamy w oparciu o pozytywne metody wzmocnienia, aby pomóc opiekunom w budowaniu zaufania, rozwijaniu pozytywnych zachowań i posłuszeństwa u ich psów.

Szkolenie grupowe: Organizujemy zajęcia szkoleniowe w grupach, gdzie psy mogą uczyć się i rozwijać w towarzystwie innych zwierząt. Nasze szkolenia grupowe pozwalają nie tylko na naukę pod okiem doświadczonej trenerki, ale także na socjalizację i interakcję psów, co przyczynia się do ich ogólnego rozwoju.

Konsultacje behawioralne: Jako behawiorystka, oferuję indywidualne konsultacje behawioralne, które skupiają się na rozwiązywaniu problemów behawioralnych u psów. Dzięki zrozumieniu psiej psychologii i indywidualnemu podejściu, pomagam opiekunom w identyfikacji przyczyn i dostarczam spersonalizowane rozwiązania, aby poprawić komfort życia Opiekunów i ich czworonożnych przyjaciół.

Opieka petsittera: Zapewniamy profesjonalną, troskliwą opiekę petsittera gdy jesteś nieobecny - u Ciebie lub u mnie w domu!

"BOSkie Maniery" to firma w której łączymy wiedzę behawiorystyczną i umiejętności trenerskie, aby pomóc opiekunom psów w budowaniu pozytywnej relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Moim celem jest wspieranie opiekunów w rozwoju zdrowej, harmonijnej więzi z ich pupilem, w oparciu o zrozumienie i respektowanie granic oraz zasad. Dzięki mojej pomocy z pewnością dogadasz się z własnym psem!

Dowiedz się więcej

Opinie