ANIMALLANDIA Centrum dla zwierząt

Oferujemy profesjonalną opiekę nad psami na czas wyjazdu ich właścicieli. Nasz hotel świadczy usługi przez cały rok. Nasi podopieczni otrzymują od nas w pakiecie dużą dawkę ruchu i dobrej zabawy oraz moc należnej im czułości. Staramy się zaspakajać indywidualne potrzeby naszych klientów, tak aby psy czuły się u nas komfortowo. Chcemy by to miejsce stało się dla nich drugim domem, do którego chętnie wracają.

Na naszych czworonogich gości czekają indywidualne pokoje mieszczące się w ogrzewanym budynku. Każdy pokój ma osobne wejście i indywidualny wybieg. Podczas ładnej pogody pies ma możliwość swobodnego wyjścia na swój wybieg. Ponadto do dyspozycji są dwa duże wybiegi, na których organizowane są kilka razy dziennie wspólne zabawy psów, dobranych pod względem temperamentu i wielkości. Na większym wybiegu dodatkowo umieszczony jest tor agility dla psów aktywnych.

Czworonogi podczas tych zabaw są zawsze pod stałym nadzorem wykwalifikowanego personelu. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas podstawowym priorytetem. Pragniemy by powierzone pod naszą opiekę Państwa psy czuły się u nas komfortowo. Pragniemy im zapewnić domową atmosferę.

Staramy się organizować psom zajęcia ruchowe, umysłowe, socjalizacyjne, przeplatając je z czasem na jedzenie, sen i relaks tak, aby rozłąka z opiekunem była jak najmniejszym stresem. Z doświadczenia wiemy, że większość psów chętnie do nas wraca. Świadczą o tym radość wymalowana na psich pyskach oraz pozytywne reakcje samych właścicieli.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Mątewska 101 , 88-100, Inowrocław

Opinie