"REKSIO" Domowy hotel dla zwierząt domowych

Domowy hotelik dla zwierząt domowych, prowadzony przez technika weterynarii , zaprasza na pobyty doba/dzień/godzina, psiaki, kociaki, i inne zwierzaki .....
Dla mnie pies to członek rodziny, a nie towar na przechowanie!

Opieka nad zwierzętami jest moją pasją i staram się utrzymywać najwyższy standard usług. W moim hotelu właściciel nie płaci za „przetrzymanie” psa, czy innego zwierzęcia do jego powrotu, jak bywa w niektórych hotelach, ale za profesjonalną opiekę doświadczonej opiekunki i technika weterynarii w jednym. U mnie psy nigdy nie zostają same!
24-godzinna opieka obejmuje spacery, wyżywienie, zabawę i kontakt z psem, czynności higieniczno -porządkowe, dbałość o dobre samopoczucie każdego zwierzęcia oraz jego bezpieczeństwo, kontrolę podczas zabaw z innymi czworonogami. Moja praca ze zwierzęciem powierzonym w opiekę jest więc pracą ciągłą, bo nawet w nocy monitorowane jest zachowanie i stan zdrowia zwierzęcia. To odpowiedzialność, której z przyjemnością się podejmuję, która zarazem wyróżnia mnie na tle innych hoteli.
Ze względu na bezpieczeństwo pozostałych gości- nie przyjmuję psów/zwierząt agresywnych wobec innych zwierząt i ludzi.
Ponieważ nie mam warunków do izolowania zwierząt, zwierzę nie może być chore lub podejrzewane o choroby zakaźne. Każde zwierzę przed przyjazdem do hotelu musi być zaszczepione, odrobaczone, zabezpieczone przeciw pchłom i kleszczom oraz chorobom wirusowym i grzybiczym, którymi mógłby zarazić inne zwierzęta lub ludzi.
Przed przywiezieniem zwierzęcia na pobyt należy wypełnić KARTOTEKĘ POBYTU ZWIERZĘCIA oraz zapoznać się z UMOWĄ i REGULAMINEM Hoteliku.
Obowiązkowo należy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia zwierzęcia lub paszport. Dodatkowo warto zabrać ze sobą obrożę i smycz, ulubioną zabawkę, którą pies już zna, koc lub legowisko, które zminimalizuje stres poprzez znajomy mu zapach.
Możliwy również transport do i z hoteliku oraz w innych celach np. do lecznicy, do fryzjera, na rehabilitacje .......

Dowiedz się więcej

Opinie

Świetne wakacje dla mojej Saruni w hoteliku "Reksio. Piesek był spokojny i zrelaksowny A włascicelka ma ogromne serce do zwierząt.

Emilia Majewska (5/5)

Polecam hotelik Reksio, zwierzaki w bardzo dobrych rękach Pani Joanna bardzo ciepła i sympatyczna osoba z serduchem i cierpliwością do zwierząt :) Naszą psinkę w Reksiu zostawiamy bez stresu także szczerze polecamy :)

Klaudia z Liją (5/5)

Nasz Buczer był pierwszy raz i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście do zwierząt! Bardzo polecamy!

Patrycja Zet (5/5)