Pet Sitter Kraków

Domowa opieka nad psem u pet sittera to doskonała alternatywa dla hoteli dla zwierząt. Usługa jest polecana psom, które nie odnajdują się w zatłoczonym hotelowym środowisku i potrzebują indywidualnego kontaktu z opiekunem. W związku z tym, że pet sitter ma pod swoją opieką maksymalnie dwa psy z różnych domów, może poświęcić każdemu z nich dużo uwagi i zapewnić rytm dnia możliwie najbardziej zbliżony do tego, który obowiązuje w jego własnym domu.

Opiekujemy się psami w Krakowie.

Nasi opiekunowie oferują całodobową lub godzinową opiekę we własnych domach. Zakres opieki obejmuje codzienne spacery, karmienie i zapewnianie świeżej wody, zabawę, podawanie leków oraz pielęgnację.

Opiekę planujemy biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i tryb dnia zwierzęcia, w tym godziny i rodzaj posiłków, pory podawania leków oraz inne zalecenia właściciela psa.

Rozpoczęcie współpracy poprzedza spotkanie zapoznawcze i podpisanie umowy powierzenia zwierzęcia pod opiekę.

Przez cały czas trwania opieki na bieżąco informujemy właściciela psa o jej przebiegu.

Pet sitter może zawieźć psa do weterynarza po uprzednim potwierdzeniu tej konieczności z właścicielem. Istnieje również możliwość przewiezienia psa z domu do opiekuna oraz odwiezienia go po zakończonej opiece.

Dowiedz się więcej

Opinie