Perłowy Ogród

Oprócz hodowli prowadzimy także hotel. Naszym mottem przewodnim w prowadzeniu hotelu jest, że traktujemy naszych pensjonariuszy tak jakbyśmy chcieli żeby były traktowane nasz dziewczynki gdybyśmy musieli oddać je kiedyś do hotelu.

Psiaczki w kojcach wewnętrznych tylko śpią jedzą i są wtedy kiedy mają na to ochotę oraz także gdy jest wydawany lub przyjmowany inny piesek - psiaczki same traktują kojce jako swoje pokoiki chętnie nich przebywają - latem mają tam chłodniej a zima jest im tam cieplej - psiarnia jest ogrzewana. Pieski przebywają z nami praktycznie cały dzień. Mają do dyspozycji 2,500m2 ogrodzonego podwórza a także duży zewnętrzny kojec gdzie przebywają np. podczas wjeżdżania samochodem na teren posesji.

Pieski są karmione wg zaleceń Właściciela i w tych samych godzinach i ta sama karmą, co w domu.

Piesek, który do nas przychodzi musi być zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, mieć przy sobie książeczkę zdrowia i potwierdzenie odrobaczenia w ciągu ostatniego kwartału, własną karmę oraz ewentualnie zabawki smycze koce i inne....

Posiadamy certyfikaty uprawniające do prowadzenia hotelu oraz certyfikat opiekuna zwierząt PETSITTER - do wglądu na miejscu. Ale dodatkowo nie tracimy czasu i cały czas się dokształcamy, żeby zapewnić jak najlepszą opiekę nad Państwa pieskiem.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu Piotrów 73 G , 62 - 812 Jastrzębniki, Piotrów

Opinie