Hotelik Pupila hotel dla psów

Hotelik Pupila to kameralny hotel dla psów położony w pobliżu Warszawy (k/Żyrardowa) na terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Naturalne bogactwo zieleni, rozległe tereny spacerowe, z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, stwarzają sprzyjające warunki do wypoczynku, relaksu i aktywnego pobytu naszych gości.

Oferujemy 4 miejsca w opcji DOM dla małych i średnich psów oraz 6 miejsc w opcji BOKS dla średnich i dużych psów.
Opcja DOM - psy mieszkają razem z domownikami. Mogą korzystać z większości pomieszczeń w domu, również z salonu. Jeden pokój, jest przeznaczony specjalnie dla gości. Jest on wyposażony w wygodne legowiska, zabawki i miski. Pokój ten pozostaje stale otwarty i jest do dyspozycji gości, którzy chcieliby odpocząć w ciszy i spokoju. Przez cały okres pobytu goście mają do dyspozycji wyodrębnioną część ogrodu.
Opcja BOKS - psy korzystają z ekskluzywnych, ogrzewanych zimą, klimatyzowanych latem, oświetlonych pomieszczeń. Częściowo przeszklone i usytuowane tak by być w ciągłym kontakcie wzrokowym z opiekunami. Każde miejsce wyposażone jest w system monitoringu, indywidualny kojec oraz ogrodzony wybieg.

Goście hotelowi mają do dyspozycji tor agility zgodny ze standardami FCI, profesjonalną bieżnię dla psów oraz basen na upalne dni.

Podgląd on-line
Powierzając psa innym opiekunom, każdy właściciel chce mieć pewność, że jego pupil zostanie otoczony troskliwą opieką. Jest to podstawowy warunek udanego wyjazdu i odpoczynku. W odpowiedzi na tą potrzebę nasz hotelik oferuje unikalną usługę podglądu on-line (opcja BOKS), dzięki której właściciel w każdej chwili może się upewnić w jakiej kondycji fizycznej i psychicznej jest jego pupil.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul. Spokojna 31 , 96-330 Puszcza Mariańska, Mrozy

Opinie