Hotel dla psów Reksio

Hotel dla psów i kotów Reksio oferuje opiekę nad psem i kotem w czasie nieobecności właściciela (np.wakacje, wyjazd służbowy) oraz psią i kocią świetlicę, w momencie gdy właściciel jest w pracy i nie chce aby pies pozostał sam w domu. Oferujemy także własny transport psa do hotelu i z hotelu.
Zwierzęta w naszym hotelu mają do dyspozycji miejsca noclegowe w ogrzewanym budynku lub w kojcach na zewnątrz. Czworonogi mają dostęp do ogrodzonego wybiegu o powierzchni 1000 m2. Te psy, które akceptują inne psy spędzają czas razem w ogrodzie. Wszystko zależy od pogody na dworze. Jest to czas zabawy i socjalizacji. Jeśli jest konieczność to dzielimy psy na mniejsze grupy.
Noce psiaki i kociaki spędzają indywidualnie w zewnętrznych kojcach albo ogrzewanym budynku. Daje im to możliwość odpoczynku, komfortu i poczucia bezpieczeństwa.
Preferujemy karmienie suchą karmą dostarczoną przez właściciela. Jednak za niewielką dopłatą istnieje możliwość wykupienia wyżywienia na czas pobytu. Karmimy karmą marki BRIT.
Spacery z psami odbywają się grupowo lub indywidualnie poza teren hotelu dwa-trzy razy dziennie lub częściej jeśli zajdzie taka potrzeba. Oferujemy również spacery rowerowe i zabawę na torze agility.

Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Położenie psiego hotelu ul.Szkolna 11/12 , 95-083, Kazimierz

Opinie